Logo

Relaksator - Chipolino

Број на оглас: 3612489 | Објавен на: 11.07.2020, 18:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.299 МКД

1.400 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Дубаци - Релаксатор

Вид на оглас: Се продава


Prodavam relaksator Chipolino, fiksen, ne e na struja samo relaksator.
Kako nov e mnogu malku koristen.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Evica

Потврден огласувач