Logo

ford

Број на оглас: 3612688 | Објавен на: 02.08.2020, 07:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam ford mondeo

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач