Logo

Bmw 320d m paket

Број на оглас: 3612692 | Објавен на: 08.08.2020, 13:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2002

Гориво: Дизел

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 2.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


oprema:soncev krov, komandi na volan, elektrika na sedista, memorija na vozacko sediste, greaci na sedista, greaci na retrovizor, klimatronik, podesuvanje na volan

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач