Logo

Masina Za kovano Zelzo.

Број на оглас: 3612827 | Објавен на: 02.08.2020, 03:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava masina za kovano zelzo.ima 5 osnovni kalpcina doneseno od tursa.cena po dogvor moze zamena so kola.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Joni Al Metal

Потврден огласувач