Logo

UAZ PATRIOT - Optimum

Број на оглас: 3613256 | Објавен на: 16.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Други

Година: 2020

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 23.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава UAZ Patriot - Optimum 4X4, ново возило без таблици. Цена 23.700 евра со вклучен ддв. Можност за плаќање на рати.
315 евра ориентациски износ на рата при 84 м и 10% учество.

Огласи од: UAZ Patriot dooel

UAZ Patriot dooel

Industriska bb Radovis
Радовиш

Станете Премиум член

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 UAZ Patriot dooel (претпријатие)

Потврден огласувач