Logo

Audi A4 2005 god. 2.0 tdi s line full

Број на оглас: 3613261 | Објавен на: 02.07.2020, 08:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

4.990 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirano
Extra

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Audi

Потврден огласувач