Logo

SPRINTER 516 CDI SO RAMPA

Број на оглас: 3613379 | Објавен на: 02.07.2020, 07:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


SPRINTER 516 CDI SO RAMPA
GODINA 20/11/2013
198000 KM
6 BRZINI
KAMERA
750 KG RAMPA
+VRATA STRANICNO
SEGA DONESEN REGISTRIRAN

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 VILUSKARI

Потврден огласувач