Logo

Ветрина фрижидер

Број на оглас: 3613475 | Објавен на: 03.08.2020, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Продавници, Трговија / Супермаркети

Вид на оглас: Се продава


Фрижидерот е 4метра , италијански , малце користен во дисконт.
Пултот е исто така малку користен во ист маркет со големина 1.5метра иста боја со фрижидерот.

Телефон за контакт 072 223 194

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Atanas

Потврден огласувач