Logo

VOLVO V50 2.0 2006 REG SER FUL

Број на оглас: 3613525 | Објавен на: 04.07.2020, 13:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: V50

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.490 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


VOLVO V50 2.0 2006 g. Registrirano, servisirano, vo odlicna sostojba, so ful oprema, se funkcionira besprekorno, dva kluca, servisna knishka, realni 189 000 km, najbezbedno i ekonomicno vozilo za site potrebi, vredi da se vidi i proba na lice mesto.....
Moze neshto zamena za pomalo vozilo

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Momcilo

Потврден огласувач