Logo

Prodavam ili menuvam Mercedes A 180 cdi

Број на оглас: 3613543 | Објавен на: 03.07.2020, 05:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 180

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


A 180 cdi avangard autotronik 7 g menuvac oktomvri 2005 proizvedena
registrirana cela godina prodavam ili menuvam

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач