Logo

Toyota aygo.1.o.benzin.

Број на оглас: 3613698 | Објавен на: 16.09.2020, 19:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Aygo

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registriran.
071.636.455
Nov komplug

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Alaedin ismaili

Потврден огласувач