1 / 7
Stan vo centar
1 МКД
22.03.2021 09:58

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Prodavam / izdavam stan na 1 kat, 60 kvadrati vo centarot na Gevgelija.
Za poveke informacii na tel. 070 218 404

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

KOSTA
Потврден огласувач
070218404
Испрати Е-маил до огласувачот