Logo

Motor Baotian 125

Број на оглас: 3613903 | Објавен на: 05.07.2020, 11:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2007

Модел: Motor Baotian 125

Километри: 15000

Цена: 450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Baotian 125 vo Ekstra sostojba,eden sopstvenik, registriran do 04.2021 nova zadna guma I nov akomulator...tel info 076258675 076258675 Trajce

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач