Logo

Издавам стан во Карпош 3

Број на оглас: 3614169 | Објавен на: 14.08.2020, 12:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 44 m²

Греење: Централно

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Карпош 3

Цена: 190 €

200 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава наместен двособен стан во Карпош 3,близина на Лептокарија и Сити Мол.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 xxxxxx

Потврден огласувач