Logo

Vlezna blind vrata kako nova

Број на оглас: 3614258 | Објавен на: 13.07.2020, 16:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 280 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


vlezna blind vrata kako nova
Dvikrilna
135×205

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 combe

Потврден огласувач