Logo

ABRIHT *** PROFESIONALEN 4 NOZEVI***

Број на оглас: 3614370 | Објавен на: 30.06.2020, 21:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


ABRIHTOT E VO FABRICNA SOSTOJBA ISTO KAKO NOV
RABOTI PERFEKTNO
SIRINA NA NOZEVI 41CM 4NOZEVI
DOLZINA NA PLOCI 90CM/110CM

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач