Logo

BMW 525 D M PAKET X DRIVE MOZI ZAMENA

Број на оглас: 3614647 | Објавен на: 10.07.2020, 09:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bmw 525 d m paket x drive 2011 godina mozi i zamena za mala kola za poveke samo na tel 077695955

 Dejan

Потврден огласувач