Logo

SE PRODAVAAT PALMI

Број на оглас: 3614817 | Објавен на: 01.07.2020, 00:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dve palmi.

Cena po dogovor.
Informacii na tel. 070769588

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач