Logo

Ohrid-Apartmani do ezero

Број на оглас: 3614853 | Објавен на: 14.09.2020, 11:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Izdavam novi apartmani vo centar, do ezero , do Hotel Riviera, so bracen krevet, cajna kunja, kabelska tv, wi-fi, klima terasa, parking za auto

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Лазо

Потврден огласувач