Logo

Audi A5 3.0 TDI

Број на оглас: 3614920 | Објавен на: 08.07.2020, 14:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A5

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 190 kw / 258 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 16.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Audi A5
3.0 TDI
QUATTRO
AUTOPILOT
SENZOR NA RETROVIZORI
COMFORT/INDIVIDUAL/DYNAMIC
AVTOMATIK/TIPTRONIC
LED NAPRED/NAZAD
SENZORI NAPRED/NAZAD
LADENJE/GREENJE NA SEDISTI
MEMORIA NA SEDISTI
FULL KOZA
REGISTRIRAN
NAPRAEN SERVIS
190xxx KM
NAVIGACIA
MOZE ZAMENA

 Скопје    Општина:Сарај

Прати Е-Маил

 Amar

Потврден огласувач