Logo

Издавам Апартмани строг центар

Број на оглас: 3615072 | Објавен на: 12.08.2020, 08:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 35 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2019

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: ул.Даме Груев 34 Охрид

Цена: 25 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охрид.
Апартманите се наоѓаат во строгиот центар на Охрид, на само 100 метри од езерото, плоштадот и стариот дел од градот,
на 50метра од чинарот и чаршијата. Голем број на кафичи и ресторани се наоќаат на само неколку метри од нас.
Буквално се ви е на пешачка далечина и немате потреба од користење на афтомобил.
Апартманите се комплетно опремени и имаат се се што ви е потребно за прекрасен престој во Охрид. располагаат со: LCD TV, комплетна куња,фрижидер,клима уред, луксузно купатило, пешкири,фен,пегла,итн.
Имаат бесплатен оптички интернет (WI-FI), бесплатен паркинг во непосредна близина. Цената ви е по договор во зависност од бројот на лица, периодот и должината на престојот.
Слободни термини од 16ти Август!!!

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 I

Потврден огласувач