Logo

GOLF 5 1.9 2008 GOD

Број на оглас: 3615318 | Објавен на: 03.08.2020, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 1.9 tdi
God2008
Km193.... so pismena notarska garancija
Servisna knishka
Novi gumu
2 kluca
Tour verzia
Za povekje info tel 071/483-695

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач