Logo

Bmw so plin 232000 km realni

Број на оглас: 3615373 | Објавен на: 23.11.2020, 19:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.799 €

3.150 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 318 so ful oprema so original 232000 km registrirana do 06 2021
Plin benzin so a test
Klimatronik ladi 100%
Greaci na sedista
Elektrika na stakla
Maglenki
Elektrika na retrovizori
Greaci na retrovizori
Servo volan
8 airbag
CD radio bmw business
Angel eyes
18ki aluminiumski bandazi-bmw
Naslon za raka,
3 orginalni kluca.
Na 31.10 smeneto ilje filtri

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач