Logo

BMW X3 PERFEKTEN

Број на оглас: 3615557 | Објавен на: 07.07.2020, 06:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 3

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 7.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2.0 150ks
Mnogu socuvan
Atest folii
Novi gumi
Lupa svetla
Parking Senzori napred pozadi
Full servis
Vredi da se vidi ....
mozna e zamena

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач