Logo

prodavam koza продавам коза

Број на оглас: 3615570 | Објавен на: 30.06.2020, 19:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава070 / 960 - 272

prodavam koza продавам коза

070 / 960 - 272

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 070 000 000

Потврден огласувач