Logo

Pioneer MVH08UB 4x50W USB

Број на оглас: 3615587 | Објавен на: 30.06.2020, 18:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Вид на оглас: Се продава


Radioto e zema no na novo ne e koristeno ni Eden mesec cenata e 3500den. Bojata mu e crvena

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Stefan1999

Потврден огласувач