Logo

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 2004G

Број на оглас: 3615615 | Објавен на: 02.08.2020, 00:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CORSATA E DONESENA OD ŠFAJCARSKA PLATENI DAVAČKI DO REG KLIMA MOTOR RABOTI PERFEKTNO NEMA HEMESKO NI POLIR ORGINAL SE MOZE DA SE VIDI PROBA BO SEKOE VREME

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Dudi

Потврден огласувач