Logo

Renault Clio 1.5 dci

Број на оглас: 3615641 | Објавен на: 12.07.2020, 21:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 48 kw / 65 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.950 €

2.150 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava renault clio so ful oprema
Klima odlicno ladi
Aluminski felgi
Elektrika stakla folii so ates
Servisirano
Registirano 04 2021

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Metin

Потврден огласувач