Logo

Јутени вреќи 25кг нови

Број на оглас: 3615829 | Објавен на: 13.07.2020, 08:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат нови јутени вреќи од 25кг некористени воопшто
Околу 500 броја
Цена по договор
Контакт: 070637035
070637035
070637035 Насе

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач