Logo

POLUMESECI ZA BMW E30 NOVI

Број на оглас: 3615885 | Објавен на: 02.08.2020, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: E30

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novi polumeseci L+D za bmw e30 so cetiri vrati od 87 model

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач