Logo

Prodavam vespa 80cc

Број на оглас: 3615917 | Објавен на: 06.07.2020, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo odlicna sostojba 80cc trajno reg.

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач