Logo

Opel astra 2.0 Dti Automatik “Za Delovi”

Број на оглас: 3615987 | Објавен на: 11.06.2020, 09:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 88 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Davat samo na Delovi

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач