Logo

Corsa C 1.4

Број на оглас: 3616112 | Објавен на: 24.07.2020, 12:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Corsata e vo extra sostojba i so full oprema.

070/ 64-15-19

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Dino