Logo

Кауч во добра состојба

Број на оглас: 3616134 | Објавен на: 05.07.2020, 08:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.200 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Вид на оглас: Се продава


Кауч во добра состојба.Солиден кауч.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Boris

Потврден огласувач