Logo

Солиден умивалник

Број на оглас: 3616145 | Објавен на: 05.07.2020, 08:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.700 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Вид на оглас: Се продава


Солиден умивалник

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Boris

Потврден огласувач