Logo

Работна маса

Број на оглас: 3616147 | Објавен на: 05.07.2020, 08:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Вид на оглас: Се продава


Солидна работна маса.Во добра состојба.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Boris

Потврден огласувач