Logo

Висечки елемент за кујна

Број на оглас: 3616150 | Објавен на: 05.07.2020, 08:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Вид на оглас: Се продава


Висечки елемент за кујна во добра состојба.Две парчиња.Едно е 700,а двете 1300.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Boris

Потврден огласувач