Logo

Високомонтажен болјер 10л

Број на оглас: 3616157 | Објавен на: 05.07.2020, 08:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Вид на оглас: Се продава


Високомонтажен болјер 10л во исправна состојба.Комплет со еднорачна батерија.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Boris

Потврден огласувач