Logo

Pnevmatski ventil i klipcinja

Број на оглас: 3616307 | Објавен на: 22.11.2020, 11:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam pnevmatski klipcinja (potenkiot WINMAN 1000 DEN (nov), plaviot 600 den(poloven))

 Vlatko

Потврден огласувач