Logo

A4 1.8 Benzin Full oprema

Број на оглас: 3616391 | Објавен на: 05.07.2020, 09:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 67 kw / 91 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.299 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klimatronik
Servo
Centralno
Abs
Air bag
El stakla
El retrovizori
Al bandazi 4 Novi gumi
Vo ispravna sostojba
Prv sopstvenik

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач