Logo

Felgi 15 ki za renault clio

Број на оглас: 3616410 | Објавен на: 01.07.2020, 01:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 160 €

220 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


4 x 15 za relault clio
185 60 15 co gumi

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Metin

Потврден огласувач