Logo

Se prodava Vila vo Berovo prema hotel Manastir

Број на оглас: 3616495 | Објавен на: 22.11.2020, 00:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 50 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 1500 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Во градба

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 2000

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Запад

Адреса: 15ti Korpus br.5 Berovo

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vila prema hotel Manastir vo Berovo so povrshina 46m² ovoshtarnik so povrshina 1500m² ul: 15ti Korpus br.5 Berovo

JAVI SE NA TELEFON : 077 973 046 Kalina

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Lenka

Потврден огласувач