Logo

Продавам гуми Ендуро 816

Број на оглас: 3616568 | Објавен на: 08.07.2020, 18:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 195

Висина: 65

Дијаметар: 15

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Продавам летни гуми Ендуро 816 во одлична состојба со димензии 195/65/15. Гумите се од средна класа и имаат убава шара.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ацо

Потврден огласувач