Logo

Toshiba L50-A-19N

Број на оглас: 3616855 | Објавен на: 08.11.2020, 19:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Toshiba

Xaрд диск HDD: 1 TB

РАМ Меморија: 8 GB

Модел на процесор: Intel Core i7

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat delovi od gorenavedeniot laptop!

Prodaden e ramot i HDD-to!

Ostanato e se dostapno.

Za dopolnitelno info.

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 /

Потврден огласувач