Logo

BMW 525D 177ps, 2006, Facelift, Automatik

Број на оглас: 3616896 | Објавен на: 02.07.2020, 09:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 8.100 €

8.350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 525D 177ps 2006, Facelift, Automatik!
Oprema:
* Automatik,
* Navigacija,
* Kozen salon so greaci na predni sedista,
* Shiber,
* Parking senzori PDC
* VOSSEN novi felgi 19”,
* Novi gumi staveni sega (275/30/19 pozadi; 245/35/19 napred)
* Novi distanceri (plocki)

Vo odlicna sostojba!!

Cena: 8100€
Info: 070/277-333

 Тетово    Општина:Боговиње

Прати Е-Маил

 Valon

Потврден огласувач