Logo

JCB CX3

Број на оглас: 3616963 | Објавен на: 04.07.2020, 12:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


JCB CX3 1995 godina za poveke na tel 077695955

 Dejan

Потврден огласувач