1 / 1
Se prodava traktor Tomo Vinkovic
2.300 €
Цената е фиксна
12.06.2020 09:28

Аеродром / Скопје

Se prodava traktor Tomo Vinkovic, vo ispravna sostojba, so mnogu malku pominati rabotni casovi.
Proizveden 1985 god. So traktorot ide i plug, prskalka i spartac.
Tel. za kontakt 070/349-410 Efrem

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Ефрем
Потврден огласувач
070349410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам