Logo

Se prodava preubava kukja na Ohridsko ezero

Број на оглас: 3617163 | Објавен на: 03.07.2020, 19:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 260 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Година на градба: 1970

Година на реновирање: 2014

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Адреса: Pestani , Ohrid

Цена: 65.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukjata se naodja u Pestani na 10 km od centar na Ohrid na 50 m od plaza

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Srki

Потврден огласувач