Logo

Passat 2.0 TDI DSG 2013

Број на оглас: 3617276 | Објавен на: 03.07.2020, 12:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat 2.0 TDI DSG
1God registracija
Moze zamena

 Find Auto4you

Потврден огласувач