Logo

Agrefat za voda

Број на оглас: 3617446 | Објавен на: 17.09.2020, 05:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam agregat za navodnuvanje

 Велес    Општина:Градско

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач